Bieži uzdotie jautājumi

Jau daudzus gadus pārdodam ekskluzīvas mēbeles. Mēbeles, kas piepildīs jūsu sapņus. Sapņo par ideālām mēbelēm pēc pasūtījuma, tieši pēc jūsu vēlmēm. Sapņi par mēbelēm, ar kurām katrs interjers iegūst oriģinalitāti un atšķirīgas, unikālas iezīmes.

Mūsu pārdotajām mēbelēm ir raksturīgs unikāls dizains, rūpīgi atlasīti materiāli un pamatīgs roku darbs, kas balstīts uz daudzu gadu pieredzi un praksi. Kopumā tā ir augstākās kvalitātes garantija bez kompromisiem.

Lai iegādātās mēbeles pēc daudzu gadu lietošanas jums sniegtu pēc iespējas lielāku prieku, iesaku pārskatīt šādus padomus: kā uzglabāt mēbeles, kā tās uzglabāt un kā tās lietot. Mēs ceram, ka šie padomi palīdzēs jums saglabāt iegādāto mēbeļu skaistumu.

Jūsu mēbeļu kalpošanas laiks būs atkarīgs no tā, kā jūs rūpēsities par savām mēbelēm.

 • Pārvietojot mēbeles, neņemiet līdzi polsterējumu vai spilvenus, jo tas var tās sabojāt.
 • Neuztraucieties par netīrām vai krokām, kas var rasties uz tikko iesaiņotām dabīgās ādas mēbelēm.
 • Ir zināms, ka mēbeles tiek piegādātas ar automašīnu. Viņiem, iespējams, bija jāveic ļoti liels attālums no rūpnīcas līdz jūsu mājām. Pietiek tos pareizi savākt, turēt istabas temperatūrā un tie atgūs savu īsto formu. Taču mēs iesakām spilvenus papildus veidot ar rokām. Tas ievērojami paātrinās atgūšanas procesu līdz vajadzīgajai formai.
 • Āda ir dabisks produkts. Tam ir raksturīgs aromāts, kas visvairāk jūtams tad, kad mīkstā mēbele ir jauna, un īpaši tad, kad tās tikko izņemtas no iepakojuma. Laika gaitā smarža mīkstina. Tas parāda, ka jūsu mēbeles ir izgatavotas no īstas ādas. Ar ādu apvilktu bilžu mēbeļu izmantošana neizbēgami izraisa dabisku pārmaiņu procesu: ilgtermiņā uz ādas polsterējuma parādās krokas, krokas un spīdīgi laukumi.Šīs izmaiņas rodas, lietotājiem sēžot piespiežot un beržot ādu. Ir zināms, ka kvalitatīvā polsterējuma āda saglabā savu dabisko elastību, tāpēc polsterējuma virsma paliek mīksta, pūkaina un mīksta. Procesa gaita pilnībā atkarīga no mēbeļu izmantošanas intensitātes.Parasti lietojamo mēbeļu atzveltņu, balstu un sēdekļu mīkstums un stingrība atšķiras. Tas nav mēbeļu defekts.
 • Esiet piesardzīgs, lai nepakļautu ādas polsterējumu spēcīgai slodzei, jo tas var izraisīt ādas lobīšanos vai plīsumus.
 • Mēģiniet novietot mēbeles tā, lai tās netiktu pakļautas spilgtai saules gaismai. Tā iedarbība ir kaitīga gan ādai, gan audumam un kokam un var tos izbalināt.
 • Ja mēbeles ir jāpārvieto, pārliecinieties, ka atvilktnes nejauši neizslīd (tikai nelīmējiet līmlentes pie lakotajām virsmām).
 • Nekariet drēbes uz skapja vai skapja durvīm, jo ​​tas var sabojāt metāla eņģes.

ĀDA – DABĪGS MATERIĀLS

Ja iegādājāties ādas mīkstās mēbeles, pārskatiet tālāk sniegto informāciju un praktiskus padomus, kā tās pareizi lietot.

Āda ir visdārgākais, mūžīgākais polsterējuma materiāls. Ar to apvilkts atpūtas krēsls vai dīvāns, tāpat kā labs vīns, ilgtermiņā iegūst cēlumu. Pagājušais laiks var rakstīt uz tā ar košu rakstu: sīkas krunciņas, krokas vai skrāpējumu raksti un šīs lietošanas pēdas pārvēršas par dabiskām nezūdoša skaistuma zīmēm.

Āda dzīvo, elpo, uzsūc un izdala mitrumu, pielāgojoties videi, mainot tās temperatūru. Elastīga, stingra un tajā pašā laikā mīksta uz tausti, rada tuvības sajūtu. Tas vienmēr ir modē, vienmēr labi izskatās gan uz stilīgām, gan modernām mēbelēm. Turklāt viņa ir ārkārtīgi izturīga. Pareizi kopts tiks izmantots daudzus gadus.

Mūsu ādas mēbeļu ražotāji izmanto tikai augstākās kvalitātes, dabīga izskata ādu. Ādu piegādā rūpīgi atlasīti ādas meistari, kuri kopj senas tradīcijas un ir ieguvuši pasaules slavu, garantējot visaugstāko ādas miecēšanas, krāsošanas un attīrīšanas procesu kvalitāti.

Mēs piedāvājam vairāk nekā 100 ādas krāsu, kas sagrupētas pēc biezuma, maiguma un tekstūras. Ādas dabiskā īpašība ir raksturīgā virsmas tekstūra. Tam bieži ir mazi skrāpējumi, rētas un citas zīmes, kas parādījās pirms sauļošanās procesa. Šīs īpašības, piemēram, krokas, grumbas un spīdīgas vietas, apstiprina materiāla dabisko izcelsmi un nekādā gadījumā netiek uzskatītas par defektiem.

DABĪGAS ĀDAS ĪPAŠĪBAS

 • Kakla grumbas
 • Kukaiņu dzēliens
 • Randai
 • Spiežot ragus
 • Nobrāzums

KĀ RŪPĒT ĀDU?

Speciālisti stāsta, ka ādas mīksto mēbeļu labs izskats ilgtermiņā ir atkarīgs pat no to darbības apstākļiem, intensitātes un rūpīgas kopšanas.

Ādu nelabvēlīgi ietekmē augsta temperatūra, nepietiekams mitrums, pārmērīga saules gaisma.

Ir vērts atzīmēt, ka mitrai ādai (piemēram, tīrīšanai ar mitru sūkli) ir lielāks izbalēšanas risks.

Alkohols vai sadzīves tīrīšanas līdzekļi viegli iznīcina neredzamo plāno ādas aizsargkārtu. Bojājumi var rasties arī, tīrot mēbeles ar iepriekš izmazgātu lupatiņu, piem. Windows.

Ādas saskare ar viegli izbalējušu apģērbu, piem. džinsos. Daži materiāli var neatgriezeniski mainīt jebkuras (īpaši gaišas) polsterējuma ādas krāsu.

Ādas attīrīšanas metode un biežums ir atkarīgs no to lietošanas intensitātes vai piesārņojuma. Lai saglabātu ādas aizsargslāni, iesakām regulāri tīrīt un konservēt ādu ar speciāliem ražotāju nodrošinātiem tīrīšanas līdzekļiem. Šie instrumenti jāizmanto saskaņā ar paredzētajiem noteikumiem.

POLSĒŠANAS TEKSTILS

Mūsdienīgi mēbeļu audumi gudri apvieno skaistumu un komfortu ar citiem vērtīgiem praktiskiem ieguvumiem. Izmantojot jaunākās paaudzes sintētiskās mikrošķiedras un progresīvas tehnoloģijas, produkts tiek ražots ar tādu izturību un vieglu apkopi, kas iepriekš nebija iespējama. Izvēlētās grupas audumi ir pārklāti ar teflonu, tāpēc tie mazāk uzsūc ūdeni un netīrumus un ir grūtāk valkājami. Tekstilizstrādājumi sniegs jums lielisku siltuma komfortu. Tā temperatūra vienā acs mirklī pielāgosies jūsu ķermeņa temperatūrai.

Rūpējoties par mūsu klientu apmierinātību, mēs piedāvājam plašu mēbeļu audumu klāstu, kas rūpīgi atlasīti no ārkārtīgi lielas pasaules slavenāko piegādātāju izvēles. Mūsu audumi atbilst visiem Eiropas netīrumu izturības un vieglas tīrīšanas veidiem. To apstiprina ražotāju veiktie laboratorijas testi. Mums ir bagātīgs vismodernāko modeļu un krāsu klāsts. Pareizi izvēlēti tie radīs vai uzsvērs jebkura interjera īpatnības.

TEKSTILIJU DABISKĀS ĪPAŠĪBAS

Mīksto audumiem piemīt daudzas dabiskas īpašības, kas nemazina to lietošanas vērtību un izturību. Šīs īpašības netiek uzskatītas par defektiem. Vissvarīgākie no tiem ir:

 • Maldināšana
 • Ēnas
 • Saburzīta šķiedra (reljefs)

KOKS – DABĪGS MATERIĀLS

Koka kā dabīgā materiāla iekšējā struktūra ir unikāla, individuāla, tāpēc tā dažādi uzsūc krāsu, kas klāj tā virsmu. Šī iemesla dēļ ir pieļaujamas nelielas koka mēbeļu elementu toņu atšķirības. Koka elementu dabiskā īpašība ir spilgta tekstūra (vairāk vai mazāk dekoratīva, atkarībā no koka veida)

KOKA MĒBEĻU APKOPE

Dārgkoka mēbeles (vai mēbeļu elementi) ir pareizi jāizmanto un jāuztur. Šeit ir daži vērtīgi padomi un noteikumi. Saglabājot tās, jūs saglabāsiet savu mēbeļu dabisko skaistumu daudzus gadus uz priekšu.

Mēbeles jāuzglabā telpās ar 25% – 80% mitrumu un 15C – 30C temperatūru. Augstāks mitrums negatīvi ietekmē koksni. Tādu pašu negatīvo ietekmi uz mēbelēm rada tuvumā esošie radiatori vai citi siltuma avoti. Mēbeles jābūvē vismaz 1 m. attālums no tiem.

Arī lakotās mēbeļu virsmas rūpīgi jāsargā no mehāniskiem bojājumiem, jo ​​skrāpējumu vai griezumu dēļ koksne nav pietiekami aizsargāta no ārējiem faktoriem (mitrums, saules gaisma). Arī asi vai karsti priekšmeti var sabojāt lakoto virsmu.

Koka mēbeles un to elementi regulāri jātīra no putekļiem. Tīriet ar tīru, mīkstu drānu, sausu vai nedaudz samitrinātu ūdenī.