Par mums

Lai attaisnotu Jūsu cerības, nodrošinātu mājīgumu un komfortu Jūsu mājoklim, piedāvājam Jums kvalitatīvas mēbeles, patīkamu un kvalificētu apkalpošanu un kompetentu speciālistu konsultācijas mēbeļu izvēlē un projektēšanā.

Par Jūsu komfortu un mājas mājīgumu rūpējamies jau vairāk kā 25 gadus

Mēbeles Majai ir mēbeļu salonu tīkls, kas apvieno mēbeļu tirdzniecības uzņēmumus, kas veiksmīgi darbojas gan Lietuvā, gan Latvijā. Mūsu uzņēmums var piedāvāt individuālus mēbeļu un interjera risinājumus Lietuvā un ārvalstīs.
Mums ir uzkrāta vairāk nekā 25 gadu pieredze mēbeļu tirdzniecībā. Salonu ķēžu mēbeļu profesionāļi palīdzēs īstenot jūsu idejas, lai radītu mājīgu un ekskluzīvu stilu jūsu mājām. Ar daudzu gadu pieredzi mēbeļu tirdzniecības un servisa organizēšanas jomā spēsim izpildīt visas Jūsu sarežģītākās vēlmes un vajadzības.

Veiksmīgi un konsekventi strādājot, esam kļuvuši par partneriem ar ļoti uzticamiem līderiem mēbeļu ražošanā un pārdošanā ārvalstīs. Šobrīd pārstāvam vairāk nekā 60 dažādus ārvalstu mēbeļu ražotājus un piedāvājam plašu kvalitatīvu klasisko un moderno mēbeļu klāstu, kurā ietilpst: viesistabas mēbeles, ēdamistabas mēbeles, guļamistabas mēbeles, mīkstās mēbeles un luksusa mēbeles.

0
VEIKLOS PRADŽIA
0
KOLEKCIJŲ
0 +
PRODUKTŲ
0
PARDUOTUVĖS